Mesaj gönder
Ana sayfa

Changshu Jiangnan Glass Fiber Co., Ltd. Fabrika turu

Sertifika
Çin Changshu Jiangnan Glass Fiber Co., Ltd. Sertifikalar
Çin Changshu Jiangnan Glass Fiber Co., Ltd. Sertifikalar
Müşteri yorumları
Onlar gerçekten güvenilir ortaklardır. Tatmin edici kalite ile güzel bir fiyata sahipler. Yüksek sıcaklık tekstillerinde profesyoneller ve projem için bana daha iyi tavsiyeler verebilirler.

—— Michael

Yangın battaniyeleri için Jiangnan ile 10 yıldan fazla bir süredir işbirliği yapıyoruz ve kaliteyi her zaman sabit tutuyorlar. Her talebimizi ciddiye aldılar. Hepsi bir arada, onlarla çalışmak bir zevkti.

—— UTC

Ben sohbet şimdi
Ar-Ge
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Changshu Jiangnan Glass Fiber Co., Ltd. Changshu Jiangnan Glass Fiber Co., Ltd. Changshu Jiangnan Glass Fiber Co., Ltd. Changshu Jiangnan Glass Fiber Co., Ltd. Changshu Jiangnan Glass Fiber Co., Ltd. Changshu Jiangnan Glass Fiber Co., Ltd. Changshu Jiangnan Glass Fiber Co., Ltd. Changshu Jiangnan Glass Fiber Co., Ltd. Changshu Jiangnan Glass Fiber Co., Ltd. Changshu Jiangnan Glass Fiber Co., Ltd.

 • Üretim hattı

  Changshu Jiangnan Glass Fiber Co., Ltd. fabrika üretim hattı 0

  Changshu Jiangnan Glass Fiber Co., Ltd. fabrika üretim hattı 1

   

  Changshu Jiangnan Cam Elyaf Co, Ltd 1956 yılında kurulmuştur. Tesis toplam 70.000 metrekarelik bir alanı kaplamaktadır.100'ün üzerinde profesyonel teknisyen olmak üzere 600'den fazla personele sahiptir.Şirket, çekme tezgahından dokuma sonrası işlemeye kadar komple ekipman ve üretim hattı ile teknolojik kaynaklar açısından zengindir.Şirket, yılda 3.000 tonun üzerinde fiberglas ipliği, 1.5 milyonun üzerinde yangın battaniyesi, 1.6 milyon metrekarenin üzerinde Silikon-kauçuk kaplı fiberglas kumaş, Viton-kaplı fiberglas kumaş, EPDM-kaplı cam kumaş, 1.000 ton FRP ürünleri üretmektedir. , 30 milyon metrekarenin üzerinde örgü kumaş ve fiberglas kumaş, 10 milyon metrekarenin üzerinde fiberglas duvar kaplaması.

   

  Şirket, "Önce Kalite, Önce Prestij, En İyi Olmak İçin Çalış" mottosuna bağlı kalmakta ve bu mottoyu kalite ilkesi olarak benimsemiştir.Şirket ve ürünleri, IS09001:2008 kalite sistemi, IS014001:2004 çevre sistemi, BSI Kitemark sertifikası, LPCB sertifikası, Alman TÜV sertifikası, Avustralya QAS sertifikası gibi çeşitli kurum ve kuruluşlar tarafından akredite edilmiştir.Ürünlerin %80'den fazlası Avrupa, Amerika, Orta Doğu ve Güneydoğu Asya ülkelerine ihraç edilmektedir.

   

  Yüksek Hızlı Bükümlü Fiberglas İplik Makinası

  Changshu Jiangnan Glass Fiber Co., Ltd. fabrika üretim hattı 2

  Işınlama Makinesi

  Changshu Jiangnan Glass Fiber Co., Ltd. fabrika üretim hattı 3

  Yüksek Hızlı Dokuma Makinesi

  Changshu Jiangnan Glass Fiber Co., Ltd. fabrika üretim hattı 4

  Kaplama Üretim Hattı

  Changshu Jiangnan Glass Fiber Co., Ltd. fabrika üretim hattı 5

  Silikon Kauçuk Kaplama Makinası

  Changshu Jiangnan Glass Fiber Co., Ltd. fabrika üretim hattı 6

  Dilimleme makinesi

  Changshu Jiangnan Glass Fiber Co., Ltd. fabrika üretim hattı 7

  Dilimleme makinesi

  Changshu Jiangnan Glass Fiber Co., Ltd. fabrika üretim hattı 8

   

   

   

 • OEM / ODM

 • Ar-Ge

   

  Changshu Jiangnan Glass Fiber Co., Ltd. fabrika üretim hattı 0

   

  Üretim ve kalite kontrol ekibimiz, çeşitli fiberglas ürünlerinde 30 yılı aşkın geliştirme ve araştırma deneyimine sahiptir.Bu arada, Jiangnan'ın en son yangın battaniyesi standardına göre kendi yangın testi laboratuvarı var.Dünyanın önde gelen test kuruluşlarıyla rutin ve kapsamlı bir işbirliğimiz var.Ayrıca Shandong - Shandong Jinming Glass Fiber Co., Ltd.'de kendi fiberglas iplik hammadde iştirakimiz var. Ayrıca, Jiangnan, karma fiberglas kumaşlar ve özel cam elyaf kumaşlar için Ar-Ge yatırımı ve üretim kapasitesine sahiptir.

İletişim bilgileri
Changshu Jiangnan Glass Fiber Co., Ltd.

İlgili kişi: Mr. Angelo Cheng

Tel: 86 13776220396

Faks: 86-512-52565400

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)